Masz pytanie, zadzwoń
kom. 534-909-002
kom. (44) 755-03-10
Pracujemy w dniach
Pn-Pt: godz: 9-17
Sobota: godz: 9-13
Twój koszyk jest pusty.

O Firmie

"EuroPłytki" - portal i jednocześnie sklep internetowy wyspecjalizowany w sprzedaży produktów ceramicznych a dokładniej płytek ceramicznych hiszpańskich oraz polskich producentów. Ponad 12 lat wspólpracy z czołowymi hiszpańskimi i polskimi fabrykami.

Centrum magazynowe oraz wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami pozwalają utrzymać firmie EuroPłytki wysoki standard usług. To oznacza szybką realizację zamówień oraz internetowe ceny – średnio o 30% niższe niż w sklepach stacjonarnych.

Atutem i przewagą europlytki.pl w stosunku do innych sklepów jest własna logistyka. Firma posiada w swoim taborze logistycznym między innymi auta typu TIR, dzięki którym możemy sami odbierać towary z zakładów, co skraca realizację zamówień nawet do 5-7 dni. Nasza firma gwarantuje Państwu, że towar zakupiony w EuroPłytkach jest nowy z jedej partii produkcyjnej i co najważniejsze towar podlega wieloletniej gwarancji.

Asortyment sklepu obejmuje produkty takich firm jak: Ceramiki Paradyż, Ceramiki Tubądzin, Nowa-Gala, Ceramika Gres, Ceramika Kwadro, Ceramika Domino a także Ceramiki Opoczno.