Masz pytanie, zadzwoń
kom. 534-909-002
kom. (44) 755-03-10
Pracujemy w dniach
Pn-Pt: godz: 9-17
Sobota: godz: 9-13
Twój koszyk jest pusty.

Dostępność produktów

Sprawdź dostępność produktów w Naszym magazynie:

Magazyn produktów: kom: 607 903 847 biuro: 44 755 03 10

PŁYTKI CERAMICZNE - 80% kolekcji krajowych producentów trzymamy na stanie magazynowym. Zazwyczaj jako jedni z pierwszych mamy na stanach najnowsze kolekcje polskich producetnów płytek ceramicznych. Ze względu na to, iż nasze magazyny znajdują się w "sercu polskiej ceramiki" w Opocznie, w promieniu 20 km mamy takich producentów jak CERAMIKA PARADYŻ, CERAMIKA OPOCZNO czy CERAMIKA TUBĄDZIN, Dzięki temu możemy w BŁYSKAWICZNYM tempie zrealizować nawet najtrudniejsze zamówienia.

Czas realizacji zamówień

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA = PRZYBLIŻONY CZAS NA SKOMPLETOWANIE

Przy każdym produkcie podany jest przybliżony czas na skompletowanie zamówienia (w dniach). W większości przypadków posiadamy towar na magazynie (ok. 80% glazury i tekatoty) i możemy wysłać przesyłkę nawet następnego dnia od zamówienia. Przy zamawianiu kilku produktów, liczy się najdłuższy z czasów skompletowania. Spowodowane jest to faktem, iż wszystkie zamówione produkty nadajemy w jednej przesyłce. W wyjątkowych przypadkach, istnieje możliwość podzielenia zamówienia i wcześniejszej wysyłki części towaru. Prosimy wtedy o kontakt telefoniczny z naszym działem obsługi klienta 607-903-847 W przypadku towaru „na zamówienie" czas oczekiwania określany jest przez naszego konsultanta.

Faktury

Do każdego zakupu wystawiona jest faktura VAT którą dopinamy do przesyłki, najczęściej jest zapakowana w kopertę i podpięta pod etykietę adresową która znajduje się na wierzchu palety (wysyłka za pośrednictwem firmy kurierskiej DBSchenker). Towar dostarczony własnym transportem (transport firmowy:Warszawa), faktura zakupu jest dostarczona do ręki przez firmowego kierowcę.

Gwarancje i zwroty

GWARANCJA -Towary sprzedawane w sklepie EuroPlytki.pl objęte są gwarancją producenta ( 5 lat na wady fabryczne ), które można reklamować za pośrednictwem sprzedającego: CER-GRES ( biuro@europlytki.pl ) lub bezpośrednio do działu reklamacyjnego poszczególnego producenta. Wszystkie zamówione produkty przesyłane są do Państwa wraz z dowodem zakupu (paragon lub faktura), która to najczęściej uznawany jest jako karta gwarancyjna.W przypadku wykrycia wad w zakupionym produkcie, prosimy o kontakt ze wskazanym na dokumencie zakupu (faktura lub paragon) sprzedającym lub wysłanie emaila z kartą reklamacyjną na email: biuro@europlytki.pl. W przypadku problemów ze znalezieniem punktów serwisowych, prosimy o kontakt z naszym sklepem tel 607-903-847 lub biuro@europlytki.pl.

ZWROTY - Zgodnie z Ustawą z dnia 25 Grudnia 2014 roku, jeśli towar nie był używany i pozbawiony fabrycznego opakowania, kopiowany lub w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, składając oświadczenie na piśmie oraz dokonując zwrotu towaru wraz z oryginalnym dowodem zakupu ( ksero paragonu fiskalnego lub faktura VAT ) w ciągu 14 dni od otrzymania oświadczenia. W przypadku faktury VAT warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru do siedziby firmy: P.H.U CER-GRES ul.Kolberga 4 26-300 Opoczno oraz podpisanie korekty faktury dokumentującej zwrot towaru na magazyn ( Korekta faktury jest dokumentem wymaganym przez Urząd Skarbowy ). Warunki zwrotu powyższe dotyczą tylko konsumenta indywidualnego ( osobę fizyczną - zakup na paragon lub fakturę VAT na osobę fizyczną ).

Warunki zwrotu dotyczące działalności gospodarczej ( firma - faktura VAT na firmę ) uzgadniane są indywidualnie w zależnosci od dostępności towaru na magazynie oraz w razie konieczności  zwrotu do producenta.

Zwrot towarów odbywa się do siedziby firmy:
P.H.U CER-GRES
ul. Kolberga 4
26-300 Opoczno

Przypominamy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem oraz nie pokrywamy kosztu transportu zwracanego towaru. Równowartość towaru wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie Państwu zwrócona w terminie 14 dni na podane w oświadczeniu konto bankowe lub jeśli jest to zwrot dokonany osobiście kwotę wypłacamy gotówką.