Sklep europlytki.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Tiziano 60x120 Halcon

Powierzchnia: Mat    Format: 60x60 lub 60x120    Klasa ścieralności: V

Producent: Halcon    Grubość: 10mm                       Faktura: Gładka ( satyna )

.

Tiziano Blanco Mate 60x120 Mat producenta Halcon Ceramika to gres szkliwiony w stylu marmoteka. Seria płytek ceramicznych, porcelanico Tiziano Mate występuje w dwóch formatach: 60x60 oraz 120x60.

Kafelki Tiziano są wyprodukowane z masy gresowe ( poercelanico ) co umożliwia jej wielorakie zastosowanie: wewnątrz jak i zewnątrz budynków. Satynowa powierzchnia bardzo ułatwia jej czyszczenie i codzienne użytkowanie.

Kolekcja Tiziano marki Ceramika Halcon przypomina swoim wyglądem delikatny kamień carrara w odcieniach beży, brązów z cieniem jasnej szarości. Głównym kolorem tła jest kolor bieli, ecru który zajmuje około 90% powierzchni płytki Tiziano 60x120. Charakterystycznym znakiem płytki Tiziano jest srebrna żyłka która przebiega po środku każdej smugi, uwidacznia się w momencie zapalenia światła.

Seria Tiziano jak większość płytek marmurowych ma wiele twarzy tz poszczególne płytki Tiziano 60x120 różnią się od siebie wyglądem, w obrębie jednej kolekcji wyróżniamy 8-10 faca-ów. Płytki ceramiczne Tiziano to subtelna i delikatna wersji marmuru ze zdecydowaną przewagą bieli, jasnego koloru wraz z beżowo szarym akcentem delikatnych smug.

Kolekcja płytek Tiziano 60x120 jest produkowana w fabryce w Hiszpani ( Castellon ) Made in EU

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry