Sklep europlytki.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Prosimy pamiętać, że zdjęcia płytek ceramicznych na każdym monitorze będą wyświetlane w innej kolorystyce. Zdjęcia zostały wykonane w studyjnych warunkach, które mają istotny wpływ na wygląd prezentowanych produktów. Kolorystyka i faktura płytek na zdjęciu może delikatnie różnić się od tych otrzymanych w zamówieniu co może wynika ze specyfikacji branży. Na kolor wpływa specyfika produkcji płytek ceramicznych która powoduje że co produkcja płytka ceramiczna ma nadawany indywidualny odcień który określa szczegóły koloru, barwę tła, koloru smugi, wzoru itp, te parametry są szczególnie istotne są przy DOMAWIANIU.

Płytki wydajemy w obrębie jednej partii produkcyjnej (to samo TONO (odcień) i KALIBER (rozmiar)).

Harrogate White 33,3x33,3 gat.I Halcon

Cena:
77 zł
119,35 zł / paczka
Square Meter: 1.55 Square Meter / Box

Uwaga: Jedna paczka płytek zawiera 1.55 m2

Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,35 zł
1-2 dni
W paczce
Ilość paczek

Marka: Halcon ( Hiszpania )
Do darmowej dostawy brakuje 3 000,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 3 000,00 zł

Płytka ceramiczna małego formatu Harrogate White 33x33 producenta Ceramika Halcon.

Płytka ceramiczna małego formatu Harrogate White 33x33 producenta Ceramika Halcon. Kwadratowy gres Harrogate 33x33 przedstawia czarno-niebieskie wzory które łącząc się ze sobą tworzą całość przypominając dywan o motywie kwiatowym. Terrakota Harrogate White 33x33 to propozycja do nowoczesnych i industrialnych stylów architektury, idealnie łączy się z bielą, czernią oraz odcieniami drewna. Płytki Harrogate 33x33 producenta Halcon ożywią i nadadzą wyraźnego wyglądu nawet najbardziej wymagającemu pomieszczeniu takiemu jak: kuchnia, korytarz, łazienka lub salon.

Dane techniczne

Dostępność
W magazynie
Cena za m2
77 zł
Ilość m2 w opakowaniu
1.55 m2
Ilość szt w opakowaniu
14 szt
Gatunek
I
Zastosowanie
Ścienne / Podłogowe
Materiał
Masa Gresowa
Mrozoodporność
Tak
Powierzchnia
Gładka R9
Grubość płytki
8 mm
Format
33x33 cm
Rodzaj krawędzi
Nie rektyfikowana
Klasa ścieralności
PEI IV