Sklep europlytki.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Koszt transportu: GRATIS od kwoty: 3000 zł brutto.

Transport płytek ceramicznych odbywa się na paletach : 60x120. Koszt transportu uzależniony od wagi zamówienia oraz kwoty ( od 3000 złoty transport GRATIS ). Dostawa autem z windą o wadzę całkowitej do 10T ( gabaryty śmieciarki ) co czasem powoduje komplikację z podjazdem pod adres dostawy ( zakaz wjazdu do 3,5T, wąskie uliczki między blokami itp )

1.Tabela kosztu transportu płytek ceramicznych wysyłanych na palecie kurierem: JASFBG lub Pekaes Logistic.

Przedziały wagowe: paleta 80x120

  1. 1-50kg = 170zł
  2. 51-300kg = 180zł
  3. 300-800kg = 190zł
  4. 800-1000 kg - 200zł

UWAGA: Kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru do środka budynku znajdującego się pod adresem wskazanym przez klienta, nie ma możliwości wyceny takiej usługi za dodatkową opłatą.

- obejrzeć z zewnątrz czy przesyłka nie nosi oznak uszkodzeń, paleta drewniana, folia strecz itp Gdy klient zauważy takie uszkodzenie co nie oznacza że przesyłka ( płytki ceramiczne ) są uszkodzone należy poprosić kierowcę by rozciął folie i przyjrzał się uszkodzeniu z bliska.

- przesyłka jest uszkodzona, w palecie znajdują się uszkodzone płytki, poprosić kierowcę by spisał protokół reklamacyjny który jest najważniejszym dokumentem przy składaniu reklamacji do sprzedawcy.

W 90% uszkodzenia powstają w transporcie, rozładunki-załadunki itp, uszkodzenia najczęściej to pojedyńcze sztuki płytek, rzadziej całe paczki. W takim przypadku proponujemy zwrot kosztów uszkodzonych płytek jeśli uszkodzenia to wykruszone rogi, lekkie wytłuczenia, uszkodzenia które po docięciu można wykorzystać. Jeśli płytki rozbite w 80% dosyłamy uszkodzone płytki lub jeśli klient wyraża zgodę zwracamy całą kwotę za stłuczony materiał.