Sklep europlytki.pl wykorzystuje technologię plików cookies. Dalsze korzystanie ze sklepu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Koszt transportu: GRATIS od kwoty: 2,5 tys zł.

Transport płytek ceramicznych odbywa się na paletach 60x80 , 80x120 lub 80x160 wymiar palety w zależności od rodzaju i długości płytek. Najczęściej wymiar palety to 80x120(cm). Koszt transportu uzależniony od wagi zamówienia oraz kwoty ( od 2,5 tys złoty transport GRATIS ). Dostawa autem z windą o wadzę całkowitej do 10T ( gabaryty śmieciarki ) co czasem powoduje komplikację z podjazdem pod adres dostawy ( zakaz wjazdu do 3,5T, wąskie uliczki między blokami itp )

.

1.Tabela kosztu transportu płytek ceramicznych wysyłanych na palecie kurierem: ROHLING SUUS

Przedziały wagowe:

  1. 1-50kg = 140zł
  2. 51-300kg = 150zł
  3. 300-800kg = 160zł
  4. 800-1200 kg - 170zł

UWAGA: Kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru do środka budynku znajdującego się pod adresem wskazanym przez klienta, nie ma możliwości wyceny takiej usługi za dodatkową opłatą.

- obejrzeć z zewnątrz czy przesyłka nie nosi oznak uszkodzeń, paleta drewniana, folia strecz itp Gdy klient zauważy takie uszkodzenie co nie oznacza że przesyłka ( płytki ceramiczne ) są uszkodzone należy poprosić kierowcę by rozciął folie i przyjrzał się uszkodzeniu z bliska.

- przesyłka jest uszkodzona, w palecie znajdują się uszkodzone płytki, poprosić kierowcę by spisał protokół reklamacyjny który jest najważniejszym dokumentem przy składaniu reklamacji do sprzedawcy.

W 90% uszkodzenia powstają w transporcie, rozładunki-załadunki itp, uszkodzenia najczęściej to pojedyńcze sztuki płytek, rzadziej całe paczki. W takim przypadku proponujemy zwrot kosztów uszkodzonych płytek jeśli uszkodzenia to wykruszone rogi, lekkie wytłuczenia, uszkodzenia które po docięciu można wykorzystać. Jeśli płytki rozbite w 80% dosyłamy uszkodzone płytki lub jeśli klient wyraża zgodę zwracamy całą kwotę za stłuczony materiał.